WhatsApp
×
BLOG
2024
Türkiye'nin Sanayi Başkenti Konya'da Boru Bükme Makinaları - Liv Makina'nın Etkisi

Konya şehri, Türkiye'nin en büyük sanayi merkezlerinden biridir ve ülkenin üretim ekonomisine ciddi katkılar sağlamaktadır. Bu bölgedeki birçok büyük sanayi kuruluşu, lojistik ve hammadde temini avantajlarından faydalanmak amacıyla KONYA'DA konumlanmıştır. Konya, birkaç organize sanayi bölgesine ev sahipliği yaparak Türkiye'nin ekonomisine ve sanayisine önemli katkılar sağlamaktadır.

Bölgedeki büyük kuruluşlar, üretim tesislerinde metal boru, profil ve sac gibi yapısal malzemeleri kullanarak ürünlerin iskelet ve taşıma mekanizmalarını oluştururlar. Bu malzemelere şekil vermek ve biçim vermek için ise özellikle boru bükme makinası na ihtiyaç duyulmaktadır. Mobilya, otomotiv, ısıtma ve soğutma gibi çeşitli endüstriyel alanlarda faaliyet gösteren birçok üretici, boru bükme makinelerine ihtiyaç duymaktadır. Bu noktada Liv Makina olarak, sektördeki firmaların ihtiyaçlarına yönelik çeşitli boru bükme makinaları üretmekteyiz.

Boru bükme işlemi, hassas hesaplamalar ve doğru eksenler üzerinde gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Bu nedenle, sektöre ve üreticilere özel çözümler sunan makinalar geliştiriyoruz. Liv Makina olarak ürettiğimiz boru bükme makineleri; CNC Boru Bükme, Yarı Otomatik Boru Bükme, SEMI CNC Boru Bükme, Manuel Boru Bükme, Hidrolik Boru Bükme, Çift Kafa Boru Bükme, Malafalı ve Malafasız Boru Bükme gibi çeşitlere sahiptir.

Bizler Liv Makina olarak Konya'daki sanayi kuruluşlarına destek olmak adına çeşitli Konya boru bükme makinaları üretiyor ve katkıda bulunuyoruz. Konya'daki boru bükme makinası üreticileri de sektöre çeşitli boru bükme makineleri sunarak katkı sağlamışlardır. Bizler Liv Makina olarak, sektördeki ihtiyaçları karşılamak ve çözümler sunmak amacıyla teknolojiyi yakından takip ederek, yeni nesil boru bükme makineleri üretiyoruz.

Liv Makina olarak ürettiğimiz boru bükme makineleri, teknolojik özellikleriyle sektörde dikkat çekmektedir. Hafızaya ürün kaydedebilen, ayak pedal kontrollü, çoklu dil seçeneği ile dokunmatik ekran kullanımı, hata tespit sistemi, üretim adeti, kolay kalıp değiştirme gibi özelliklerle diğer makinelerden ayrılmaktadır. Teknolojiyi yakından takip ederek, sektöre farklı ve yenilikçi bir yaklaşım sunmaktayız.


Konya da bizi tercih etmiş olan kuruluşlardan bazıları ;

Bayırsan Plastik

Matsi

Mucit Plastik

Sipsan

Uzsan Tarım

Yuntes


Konya'daki sanayi kuruluşları ve üreticiler, üretim süreçlerinde Liv Makina'nın boru bükme makinelerini tercih ederek verimliliği artırmış ve üretim maliyetlerini azaltmışlardır. Bizler Liv Makina olarak, Türkiye genelinde olduğu gibi Konya'daki üreticilere de kaliteli ve güvenilir boru bükme makineleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Konya boru bükme makinası kullanan müşterilerimize üretimlerinde başarılar dileriz.