WhatsApp
×

Çift Kafa Boru Bükme Makineleri

Çift Kafa Boru Bükme Makineleri

Yapılan işin niteliğine göre boru makinesi seçimi yapılması gerekmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan büküm makineleri bu doğrultuda çeşitlendirilmiş olup, operasyonel verimin en üst seviyeye çıkması amaçlanmıştır. Boru büküm işlemlerinde hata payının sıfıra yakın olması gerektiğinden, firmamız nezdindeki kalite kontrol operasyonları sürekli devam etmektedir.

Çift kafa boru bükme makineleri, eşzamanlı olarak iki büküm gerçekleştirebilen son teknoloji makinelerdir. Tek seferde birden fazla boruyu bükebilme özelliği büyük avantaj oluşturur. Açı ayarlamalarını aynı açıda veya iki farklı açıda yapabilmek mümkündür. Otomotiv sanayi, mobilya, donanım üzerine hizmet veren sektörlerde bu tür makineler kullanılmaktadır.

Firmamız tarafından satışı gerçekleştirilen çift kafa boru büküm makineleri aşağıdaki gibidir:

1 yıllık garanti kapsamında bulunan makinelerimizin temel özellikleri şöyledir:

Maksimum büküm kapasiteleri 38x2 mm. olup, toplam büküm zamanı 8 saniyedir. Hızlı ve sorunsuz bir büküm operasyonu bu makinelerle mümkün kılınmaktadır. Açı sapma derecesinin +/-1 olması operasyonun verimliliğini artıran bir etkendir. Çift kafa boru bükme makinesi hakkında daha fazla bilgi alabilmek için müşteri temsilcimize mesaj gönderebilir, makine satış fiyatlarını tarafınıza teklif olarak isteyebilirsiniz.