WhatsApp
×

Servis Arabası CNC Büküm

Servis Arabası CNC Büküm

Özellikle restoranlarda sıkça karşılaşılan servis arabası, garsonların hizmetini kolaylaştırması için büyük bir nimettir. Pek çok işletmenin kullandığı bu araçlar sayesinde birden fazla yiyecek ve içecek servis arabası sayesinde taşınırken aynı zamanda eğer var ise çatal, bıçak, kaşık ve tabak gibi ürünler de araç içerisinde yer alan dolaplara eklenebilir.
Metal borulardan oluşan servis arabaları, oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Boru bükme makinası ile üretilen metal borular birleştirilerek servis arabasına dönüştürülür. Boru bükme makinası, demir, çelik, bakır gibi metal boruların kolay bir şekilde ve otomatik olarak şekillenmesini sağlayan bir makinedir. Bu sayede üretim daha hızlı gerçekleşir.

Servis Arabası CNC Büküm Nasıl Üretilir?

Servis arabası için metal boru üretirken öncelikle servis arabasının ölçüleri, boyutları ve plan çizimi alınır. Bu çizime göre 3 boyutlu bir çizim oluşturulur ve otomatik makineye yansıtılır. CNC otomatik büküm makinası bu çizimde yer aldığı gibi metal boruları şekillendirerek işler. Gerekli metal borular işlendikten sonra birleştirme işlemine geçilir ve servis arabası için metal iskelet hazır hale gelir. Sonraki aşamada servis arabasına eklenecek diğer malzemeler eklenir.
Metal şekilde üretilen servis arabaları dayanıklılık ve uzun ömürlülük ile yıllarca kullanılabilmektedir. Firmamız bu konuda en kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek müşterilerine verimli bir hizmet sunuyor.