WhatsApp
×

Otobüs Koltukları CNC Büküm

Otobüs Koltukları CNC Büküm

Özellikle toplu taşıma kullananların sıkça karşılaştığı otobüs koltuklarının arka ve alt kısmı metal ve plastik bir kısım içermektedir. İskeletin üzerine kurulmuş olan otobüs koltukları, seyahat eden insanların rahatını düşünerek en iyi şekilde üretilmektedir. İnsanların yol boyunca rahat bir şekilde seyahat etmeleri için tasarlanan bu koltuklar, pek çok avantajı da beraberinde getiriyor.
Boru bükme sisteminden kısaca bahsetmek gerekirse metal boruların kolay bir şekilde bükülmesi için makineler ile yapılan işleme deniyor. Günümüzde pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Bu alanlardan bazıları metal araç iskeleti, metal bisiklet borusu, tekerlekli sandalye ve servis arabası olarak biliniyor.

Otobüs Koltukları İşleme Süreci

Otobüs koltuklarının otomatik bir şekilde işlenmesini sağlana CNC makineleri sayesinde bu ürünler hızlı bir şekilde üretilebiliyor. Otobüs koltuklarının iskeleti üretilmeden önce gerekli plan ve çizimler yapılır. Bu çizim panele aktarılır ve makine otobüs koltuğu için gerekli olan boruları üretir. Üretim otomatik bir şekilde gerçekleştikten sonra parçalar lehim yöntemi ile birleştirilir ve hazır hale getirilir.

Sağladığı Avantajlar

Otobüs koltukları için üretilen CNC büküm metal parçalar, oldukça kullanışlı ve dayanıklı olmasıyla pek çok firma tarafından tercih edilmektedir. Müşterilerimiz için sağladığımız otomatik CNC büküm otobüs koltukları ile yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek ürünler üretiyoruz.