WhatsApp
×

Manuel Boru Bükme Makinası

Manuel Boru Bükme Makinası

Oturduğumuz metal sandalye, kullandığımız araba, demirden yapılma yataklar ve daha fazlası için kullanılan boru bükme makinası, günlük hayatımızda sıkça kullandığımız ürünlerde de yer alıyor. Otomatik boru bükme makinası ve yarı otomatik boru bükme makinasının yanı sıra elle kullanılan boru bükme makinası da bulunmaktadır.
Metal boru bükme, elle bükülmesi zor olduğu için makinelerle yapılan bir boru bükme işlemidir. Hem manuel hem de otomatik bir şekilde bükülmenin mümkün olduğu bu makineler sayesinde metal borulara şekil vermek kolay bir işlem oluyor.

Manuel Boru Bükme Makinası Hakkında Bilgi

Manuel boru bükme makinası, otomatik makinelere göre elle yapılan bir işlemdir. Makinanın yanında yer alan kol sayesinde makinadaki metal borulara şekil vermek oldukça kolay ve pratik bir işlem oluyor. Bükme türleri arasında çekerek bükme, sararak bükme, basarak bükme ve makaralı bükme çeşitleri bulunuyor. Yapılacak ürüne ve ihtiyaca göre en uygun bükme türü uygulanır.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Manuel boru bükme makinası ile firmamız siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunuyor. Kullanım alanları oldukça geniş olan boru bükme makinası sayesinde metal boru şekillendirme hizmeti almanız mümkün. Savunma sanayi, araç iskeleti, sandalye iskeleti, bisiklet yapımı, yangın tüpü üretimi, salıncak, sehpa, fitness ürünleri gibi pek çok sektörde yer edinen metal boru bükme makinası, müşterilerine en iyi hizmeti veriyor.