WhatsApp
×

Semi CNC Boru Bükme Makinaları

Semi CNC Boru Bükme Makinaları

Borular üretildikleri hammaddeye ve boyut özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Şekillendirme işlemlerinde bu farklılıklar göz önüne alınır. İstenilen bükümün yapılabilmesi için uygun nitelikte bir boru büküm makinasına ihtiyaç duyulacaktır. Semi CNC boru bükme makinaları bu noktada devreye girer. Kalite standartlarının yüksek tutulması sağlayan bükme teknolojisi, hassasiyet gerektiren bütün operasyonları başarıyla yürütür. Bu alandaki tecrübemizin bir yansıması olan Yarı CNC boru bükme makinelerimizde arzu edilen sonuçlara kısa sürelerde ulaşılabilmektedir. Hatasız, problemsiz ve verimi yüksek bir boru büküm işlemi için gerekli olan bütün özellikler CNC makinelerimizde mevcuttur.

CNC makine modellerimizde maksimum büküm kapasitesi, maksimum kalıp çapı ve minimum kalıp çapı modellere göre farklılık gösterebilmektedir. Bütün modellerimizde hidrolik mengene ve malafa sistemi bulunur. Semi CNC boru bükme makineleri diğer özellikleri şöyledir:

CE normlarına uygunluğu bulunan makinelerimiz 1 yıllık garanti süresine sahiptir. Liv Makine olarak müşteri odaklı prensibimizden taviz vermeyerek, görüş ve talepler doğrultusunda kendimizi ve ürünlerimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. İlgilendiğiniz CNC boru bükme makinesi hakkında bilgi alabilmek için müşteri temsilcimize mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.