WhatsApp
×

Tekerlekli Sandalye Boru Büküm

Tekerlekli Sandalye Boru Büküm

Günlük hayatımızda tekerlekli sandalye kullanan pek çok insan bulunmaktadır. Tekerlekli sandalyelerin üretiminde metal borular kullanıldığı için sandalye içerisinde yer alan metal boruların üretim aşamasında bükülmesi gerekiyor. Bu sayede tekerlekli sandalyeler kaliteli ve dayanıklı bir şekilde üretilmiş hale geliyor.

Boru Büküm İşlemi

Tekerlekli sandalye üretilirken iskeleti için metal borular hazırlanıyor. Hazırlanan bu borular boru bükme işlemi için boru bükme makinasına gönderiliyor. Planlar ve ölçümler yapıldıktan sonra tekerlekli sandalye için metal boru bükme işlemi makina ile yapılıyor. Tekerlekli sandalye iskeletine en uygun şekilde hazırlanan metal borular birleştirilerek hazır hale getiriliyor.

Tekerlekli Sandalye Üretiminde Kullanılan Boru Bükümün Avantajları

Tekerlekli sandalyenin metal boru büküm işlemi ile üretilmesi pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Bu tür sandalyelerin çeşitli kullanım alanı bulunmaktadır. Metal bir tekerlekli sandalye dayanıklılık açısından çok önemli bir avantaj sağlar. Bu da yıllar boyunca rahat bir şekilde kullanma olanağı tanır.
Ürünün sağladığı bir diğer avantaj kolay kolay çürümemesidir. Metal bir yapıya sahip iskeletiyle birçok insanın hayatını kolaylaştıran tekerlekli sandalye, yağmurlu havalarda çürümeden rahatlıkla kullanılabilir. Bu da tahta ürünlerine göre daha verimli olmasını sağlar.
Firmamız siz değerli müşterileri için yarı otomatik, manuel ve tam otomatik boru bükme makinaları ile sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor.