WhatsApp
×

Cnc Boru Bükme Makinaları

CNC Boru Bükme Makinaları

Klasik metotlarla gerçekleştirilen boru büküm işlemlerinde çok sayıda problem ortaya çıkabilmektedir. Manuel bir şekilde ve basit makinalar yardımıyla yapılan bükme işlemlerinin yerini modern ve akıllı makinalar almıştır. Bu grup içerisinde yer alan CNC boru bükme makinaları, maksimum büküm kapasiteleri doğrultusunda sıfır sorunu ve en yüksek verimi mümkün kılar. Endüstriyel alanlarda boru büküm operasyonlarının başarıyla gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.

Bükme sırasında ovalleşme, çatlama, kırılma gibi problemlerin ortaya çıkmaması adına CNC boru bükme makinaları tercih edilmelidir. İnce et kalınlığındaki borular için CNC makinalar ideal bir seçenek oluşturur. Boru hangi ebatta ve hangi şekilde isteniyorsa, bu talebe uygun bir CNC makinası seçilmesi oldukça önemlidir. Firmamız bünyesinde satışı gerçekleştirilen CNC boru büküm makinaları şöyledir:


En son teknolojinin makinalara entegre edilmesiyle Avrupa standartlarında bir nitelik ortaya çıkmaktadır. CNC makinalarda bulunan 3D simülasyon özelliği sayesinde operasyona başlamadan önce tasarımı gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Hafızaya ürün kaydetme, birden çok dil seçeneği, dokunmatik ekran, PLC kontrol sistemi, hata tespit sistemi, otomatik boru boyu hesaplama gibi pratik özelliklerin hepsi CNC boru makine modellerinde yer almaktadır.

Liv Makina olarak müşterilerimize 1 yıl garanti hakkı tanımaktayız. İlgilendiğiniz ürün hakkında bilgi alabilmek için müşteri temsilcimize mesaj gönderebilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.