WhatsApp
×

Yarı Otomatik NC Boru Bükme Makinaları

Yarı Otomatik Boru Bükme Makinaları

Her sektörün ihtiyacı olan boru bükme makineleri, teknolojik yeniliklerin sistemsel olarak makinelere entegre edilmesi sayesinde en modern haline getirilmiştir. Manuel işlemlerde sıkça rastlanan problemlerin önüne geçebilmek adına yarı otomatik boru bükme makinaları tercih edilir. Daha kısıtlı kapasitede büküm ihtiyacı olan sektörler için kullanımı idealdir. Tasarımındaki özellikler, borunun istenilen geometride bükülebilmesine yardımcı olur. Masa, sandalye gibi mobilya üretimlerindeki boru ihtiyacı bu makineler ile sağlanabilmektedir.

Liv Makine olarak boru bükme makine modellerimizi günden güne geliştirmeye devam etmekteyiz. Müşteri odaklı felsefemizle birlikte yılların getirdiği sektörel deneyimimizi ürün gruplarımıza yansıtmaktayız. Yarı otomatik boru büküm makinelerimiz ise aşağıdaki gibidir:

modelimizde üretim kapasitesi diğer makinelere göre daha kısıtlıdır. Diğer modellerden ayrılan bir diğer özelliği ise sabit makara ve sabit malafa kullanılıyor olmasıdır. Operasyon yükü fazla olan işletmeler için diğer üç modelimiz ideal bir seçenek oluşturacaktır. Bu üç modelde şu özellikler öne çıkar:

1 yıllık garantiyle satışa sunduğumuz yarı otomatik boru bükme makinaları CE normlarına uygundur. Müşteri temsilcimize mesaj göndererek makinelerimiz hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz.