WhatsApp
×
BLOG
2020
Bursa' da Boru Bükme Makinası kullanan Müşterilerimiz
Mobilya üretiminin başkenti diye tabir edilen İnegöl ilçesi Bursa ilimizin sınırlarında olup gerçektende mobilya üretiminde pazar payı olarak Türkiye liderliğini elinde tutmaktadır. Birçok büyük mobilya üreticisine ev sahipliği yapmakta ve ülkemizin sanayisinin de gücünü artırmaktadır. 

Mobilya üretimi başlı başına bir sanat olup, en önemli ikelet ve taşıma mekanizmalarında sac ve metal boru kullanılmaktadır. Tabi estetik ve işlevsellik bakımından bu boruların üretim aşamasında boru bükme işleminde geçirilmesi ve bu işlem içinde boru bükme makinaları nın kullanılması gerekmektedir. Boru bükme makinaları CNC Boru Bükme , Yarı Otomatik Boru Bükme, SEMI CNC Boru Bükme, Manuel Boru Bükme, Hidrolik Boru Bükme, Malafalı ve Malafasız Boru Bükme gibi birçok türde olmakla birlikte Bursa ilinde de boru bükme makinası ve çeşitleri bulunmaktadır.
Bursa da üreticiler olmakla beraber, Liv Makina olarak bizde uzun yıllardır sektörde hizmet vere n sanayici ve üreticilere çeşitli Boru Bükme Makinaları yapmakta ve hizmetlerine sunmaktayız. 

Bursa boru bükme makinası alanında makina üreticileri farklı türlerde makinalar yapmışlardır. Bizlerde sektörün ihtiyaçlarını her zaman takip ve tespit ederek, teknolojimizi geliştirmiş ve bu doğrultuda yeni tip boru bükme makinaları üretmeye başladık. Bu yeni teknoloji ve tipteki makinalarımızı da Bursa daki üretici ve sanayicilerimize sunduk ve firmalar bizim ürünlerimizi kullanmaya başladıkları andan itibaren kronikleşmiş eski tip boru bükme makinası sorunlarından sıyrılarak sorunsuz ve seri üretimlerine devam etmişlerdir.

Liv Makina olarak her zaman siz üretici ve sanayicilerimiz için var gücümüzle çalışmayı ilke edinerek boru bükme makinası üretiminde her zaman yenilikçi, özüm odaklı çalışmalar gerçekleştireceğimizi bilmenizi isteriz.

Bursa ilimizde boru bükme makinelerimizi tercihe eden bazı firmaları sizlerle paylaşmak istiyoruz.